Inwestuj w swój rozwój.
Zarabiaj 10% w skali roku

Cube House to innowacyjne hotele modułowe dla pracowników.
Inwestując w Cube House, inwestujesz w swoją przyszłość.

Inwestuj w swój rozwój.
Zarabiaj 10% w skali roku

Cube House to innowacyjne hotele modułowe dla pracowników.
Inwestując w Cube House, inwestujesz w swoją przyszłość.

Zainwestuj

Chcesz rozwijać portfel inwestycyjny i dywersyfikować przychody bez ryzyka, ale za to z gwarancją zysku? Zakup hotelu pracownicznego Cube House to sposób na bezpieczne pomnażanie kapitału – bez zbędnych formalności, o których dopilnowanie dba na bieżąco doświadczony zespół Cube House.

W Cube House tworzymy pakiet kompleksowych rozwiązań biznesowych w oparciu o outsourcing usług. Tworzymy hotele modułowe o wysokim standardzie, gwarantując pracownikom lokum znajdujące się jak najbliżej ich miejsca pracy, a klientom biznesowym – funkcjonalne powierzchnie biurowe. Nasze inwestycje powstają w kluczowych z biznesowego punktu widzenia lokalizacjach.

Dla Ciebie oznacza to stabilną inwestycję w rozwiązanie, na które istnieje stałe zapotrzebowanie. Z naszym elastycznym modelem biznesowym sprawa jest prosta: inwestujesz i zarabiasz na przejrzystych zasadach.

Gwarantujemy finalizację inwestycji w 12 miesięcy.

Dlaczego warto
zainwestować?

Naszym inwestorom oferujemy sprawdzony, wypracowany system inwestycyjny gwarantujący bezpieczeństwo i z góry określony zarobek. Po stronie Cube House jest dopięcie wszelkich formalności – od opracowanie projektu i uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez realizację budowy, aż po zawarcie umowy z najemcami.

  • 10% – stopa zwrotu z inwestycji w skali roku
  • Comiesięczna wypłata zysków
  • Bezpieczne pomnażanie kapitału
  • Współpraca bezobsługowa
  • Operator noclegowy z wieloletnim doświadczeniem
  • Wzrost wartości nieruchomości
  • Transparentność rozliczeń

Poznajmy się

Operatorem hotelów modułowych jest Cube House

We współpracy z BISAR S.A. firmą specjalizującą się w procesach outsourcingu w wielu branżach – zarówno w Polsce, jak i innych krajach posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie stawiając na indywidualne podejście i zapewniając kompleksowe wsparcie. Działamy zgodnie z aktualnymi wymaganiami przejmując pełen nadzór na procesami. W grupie BISAR Holding tworzymy pięć filarów – sieć wyspecjalizowanych spółek oferując pomoc w obszarach związanych z outsourcingiem procesów w wielu branżach, zapewnieniem pracowników tymczasowych, rekrutacją, wsparciem w procedurach organizacji legalizacji oraz wiz i zakwaterowania.

Współpraca zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiła nam dogłębne zbadanie rynku i określenie jego potrzeb. Dzięki temu stworzyliśmy ofertę realnie odpowiadającą na oczekiwania konsumentów i gwarantującą naszym inwestorom stały zysk.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty inwestycji w Cube House

Napisz do nas!